cigköfte-dolabiikiniel

Çiğ Köfte Dolabı ikinci El

cigköfte-dolabiikiniel

İnternet üzerinden çiğ köfte dolabı ikinci el fiyatları ortalamanın üzerinde olabilmektedir. Kimi yer ucuza dolap temin ederken kimi yerde 2. el dolap satışı yapabilmektedir. Fakat çiğ köfte sektöründe kalıcı bir iş yapmak istiyorsanız, çiğ köfte dolabı ikinci el araştırmak yerine,  bir bayilik hizmetine girebilirsiniz. Canbey Çiğköfte markamız bünyesinde Türkiye ve yurtdışında olmak üzere 400’den çiğköfte bayiliğimiz bulunmaktadır. Her bir bayilik üzerinde Adıyaman çiğköftemiz en iyi kalite ile satılmaktadır. 1999′ yılından beri verdiğimiz hizmetin sizde birer parçası olarak, çiğköfte bayilik veren firmalar arasındaki önemli farkımızdan bir pay alabilirsiniz.

Herhangi bir reklam ya da ciro payı vermeden sadece 5.990TL ödeyerek, markamızın bünyesinde çiğköfte bayiliğine sahip olabilirsiniz.

Bu sayede kendi patronunuz olarak, size kimse karışmadan gönül rahatlığı ile çiğköfte satışı yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Fakat mutlaka çiğköfte bayilik şartlarımıza uymanız daha karlı bir iş yapabilmeniz için gerekmektedir. Bizler sizlerin satış düzeyinizi ve bilginizi arttırmak içinde gerekli profesyonel yardımı sağlamaktayız. Ayrıca dükkanınızı kendimiz kurarak, çiğköfte dükkanında olması gereken her bir unsura ciddiyet ile önem vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir