cigkoftedolabisahibinden

Çiğ Köfte Dolabı Sahibinden

cigkoftedolabisahibinden

Kaliteli bir çiğ köfte dolabının pek çok açıdan önemli bir kullanımı bulunmaktadır. Bu nedenle çiğköfte dükkanı açacaklar daha ucuza bir dolap arayışı için sahibinden bir dolap arayabilmektedirler. Çiğ köfte dolabı sahibinden almak her ne kadar ucuz gibi görünse de normalde farklı bir tutara ev sahipliği yapabilmektedir. Sizleri bu uğraşlardan kurtararak, Canbey Çiğköfte markamız üzerinden bir çiğköfte bayilik açmak için önemli bir fırsat vermekteyiz. Bayilik şartlarımız sizler için zorlayıcı etmenler barındırmaktadır. Yine de insanların yoğun olarak yaşadığı ve toplumsal alanlara yakın olan yerlerde bir dükkan kiralamanız, başarılı olmanız için çok daha etkili olacaktır.

Canbey Çiğ köfte bayiliği için 5.990TL ödeyerek, dükkanınızı gerekli tüm teçhizatlar la doldurmaktayız. Buna çiğ köfte dolabı dahil olmak üzere tezgah ve diğer eşyalar da dahildir. 200KG Adıyaman çiğköftemizi de yeni açtığınız ve sizin yönettiğiniz dükkanınıza getirerek satış işlemlerine başlayabilirsiniz.

Canbey çiğköfte olarak 400’ü aşan şube ile hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin çeşitli illerinde ve yurtdışında var olan şubelerimiz, sizler adına daha iyi hizmet verebilme üzerine gelişmiştir. Çiğköfte bayilik veren firmalar arasında da bizim imkanımız oldukça geniştir. Daha iyi bir satış grafiği çizmek ve bu işi önemli bir yatırım olarak görüyorsanız Çiğköfte bayiliği için bize başvurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir